5 brīnišķīgas idejas virtuves sienai pie darbvirsmas, neizmantojot flīzes

Baltas metro stacijas stila flīzes vienmēr būs stilīgas, bet tas nenozīmē, ka virtuves sienai pie darbvirsmas neko citu nedrīkst izvēlēties. Lai apskatītu, kas vēl, neskaitot visur esošos keramikas izstrādājumus, ir ticis izmantots šajā svarīgajā virtuves zonā, mēs ieskatījāmies pagātnē – Architectural arhīvā un nākotnē (radošām idejām pārbagātajā vietnē Instagram). Ja uz šo šauro sienas strēmeli starp virtuves darbvirsmu un skapīšiem paraugās kā uz daļu no parastas sienas, materiālu izvēles iespējas pēkšņi kļūst bezgalīgas: piemēram, metāls, koks un pat tapetes. Esam izvēlējušies piecus no, mūsuprāt, visveiksmīgākajiem risinājumiem, kuros nav izmantotas flīzes:

Koks

Savas Losandželosas mājas virtuvē dizainers Dens Finks ir izveidojis riekstkoka aizsargsienu, kas rada patīkami mājīgu kontrastu ar telpas izteiksmīgo melnbalto krāsu gammu.

Stikls

Interjera dizaina studija Space Harmony virtuves sienu pie darbvirsmas ir padarījusi par mākslas darbu, kas sastāv no krāšņu akvareļkrāsu tapetes, ko aizsargā stikls.

Spogulis

Šaurai virtuvei, kāda ir dizainera Artūra Danema Manhetenas mājvietā, nedaudz plašumu piešķir ar spoguli klāta siena, kas piepilda ar gaismu visu telpu.

Ķieģeļi

Ja jums ir paveicies un jūsu virtuvē ir neapmestu ķieģeļu siena, atstājiet to tādu, kāda tā ir, kā tas ir izdarīts šajā virtuves zonā.

Metāls

Aparicio + Associates dizainētā nerūsošā tērauda siena Ninas Garsijas Ņujorkas dzīvoklī vienlaikus ir gan praktiska, gan stilīga.

Avots: Architectural digest