7 viegli paņēmieni iekštelpu apdares uzlabošanai

Neļaujiet standarta projektam sabojāt jūsu plānus. Piešķirt mājvietai arhitektonisku raksturu ir daudz vieglāk (un lētāk), nekā domājat!

SIENU PANEĻI

Šo lēto un daudzveidīgo arhitektonisko līdzekli var izmantot, lai ātri un bez īpašas pārbūves uzlabotu jebkuras telpas izskatu. Sienu paneļi ir perfekti, ja vēlaties iegūt klasisku izskatu, nepērkot gadsimtu vecu māju, piemēram, kā ir izdarīts šajā vienkārši būvētajā projektā.

IEKŠDURVIS UN TO APDARE

Durvju nomaiņa ir viegls veids, kā piešķirt mājai raksturu un stilu, neveicot apjomīgu renovāciju. Neesat gatavs “dzīties pakaļ” antīkām lietām? Neuztraucieties, tieši jums ir pieejams jau gatavs risinājums. Meklējiet veikalos jau gatavus ornamentālus ciļņus no koka un piegrieziet tos pēc vajadzības.

DURVIS UN LOGU RĀMJI

Runājot par durvīm, nedrīkst aizmirst, ka mājas dizaina stilu var ietekmēt arī durvju un logu rāmji. Piemēram, šī atjaunotā 30-to gadu māja. Uzstādot jaunus metāla logu rāmjus ar melnām sadalošajām līstītēm, vintage stila misiņa spoguļus un elegantu lustru, virtuve iegūst tradicionāla Parīzes restorāna gaisotni.

GRIESTU PANEĻI

Kāpēc pārveidot tikai sienas? Noklājiet ar paneļiem arī griestus, izmantojot to pašu ideju, ko sienu paneļiem!

KOKA SIJAS

Tāpat kā var izveidot Viktorijas laikmeta stilu, arī koka sijām vairs nav jābūt mājas uzbūves elementam. Tagad var pasūtīt un uzstādīt mākslīgās sijas, kas izskatās kā dabiskais koks.

KĀPNES

Lai iegūtu iespaidīgu kāpņu izskatu, nav jādara daudz. Īstenībā viegls, bet efektīvs veids būtu vienkārši izņemt balstus. Bet ja tiešām vēlaties radīt iespaidu, kāpēc neturpināt? Var atjaunot arī margas, roku balstu un nomainīt pakāpienus un izmēģināt šiem elementiem dažādus materiālus atkarībā no tā, vai vēlaties panākt tradicionālu vai modernu izskatu.

Dzīvokļa remontam meklējiet padomus no mūsu meistariem pakalpojumu katalogā!

Avots: Style at home