Kā stilīgi “atdzīvināt” tukšas sienas

Domājot, kā aizpildīt tukšas sienas, vairums cilvēku iztēlojas tradicionālus mākslas darbus rāmīšos. Ierāmēti mākslas darbi, bez šaubām, ir skaists veids, kā izgreznot sienas. Bet pastāv arī daudzas citas ne mazāk pievilcīgas alternatīvas! Tukšas sienas var “atdzīvināt” daudz dažādos veidos – tam var izmantot gan plauktus un spoguļus, gan pulksteņus un sienas svečturus.

IERĀMĒTA GALERIJA

Pie sienām var izvietot ne tikai mākslas darbus. Pārvērtiet savu māju par savu personīgo mākslas darbu galeriju, izdrukājot, ierāmējot un piekarot pie sienas savas fotogrāfijas no ceļojumiem, ikdienas gaitām vai savas ģimenes kopīgi svinētos svētkus!

ĀĶĪŠI AR MONOGRAMMĀM

Pie sienām var izvietot ne tikai ierāmētus mākslas darbus! Ir tik daudz veidu, kā stilīgi izdekorēt sienas, un šie lieliskie āķīši ar monogrammām ir brīnišķīgs piemērs radošai izdomai. Tie kalpos kā lielisks akcents pēc tikko svaigi veikta dzīvokļa remonta.

PERUIEŠU SPOGUĻI

Spogulis vispār ir lieliska ideja sienas izdekorēšanai, bet vairāku spoguļu grupa radīs īpašu iespaidu. Mums ļoti patīk šo spoguļu ornamentālie ietvari – peruiešu amatnieku roku darbs. Šie brīnišķīgie spoguļi ir dekorēti ar Amazones mūžamežos cirstiem kokiem un pārklāti ar netoksisku krāsu – tie stilīgi atsvaidzinās jebkuru sienu. Starpcitu ļoti bieži interesantus un gaumīgus spoguļus ir iespēja atrast arī second-hand veikalos.

MARMORA PLAUKTI

Tukšo vietu pie sienas var aizpildīt ar lieliskiem marmora plauktiem. Tie ir izgatavoti no Karrara marmoram līdzīga balta un pelēka marmora, un stiprinājumam ir izmantoti ar misiņu klāti metāla balsti. Šie plaukti izskatās brīnišķīgi paši par sevi, bet, piestiprināti pie sienas, tie kalpos par ideālu vietu, kur izkārtot mākslas darbus, grāmatas un citus priekšmetus. Jo sevišķi virtuve būs piemērota vieta šim materiālam, apskati arī mūsu pakalpojumu katalogā plašo virtuvju dizaina piedāvājumus.

 GOBELĒNS AR BANĀNU LAPU RAKSTU

Istabu var padarīt vizuāli pievilcīgāku, īpaši izceļot vienu sienu. Šādu akcentu sienu var radīt, nokrāsojot sienu citā krāsā, izmantojot cita raksta tapetes nekā pārējām sienām vai, ja dodat priekšroku īslaicīgākam risinājumam – piekarot gobelēnu. Šāds krāšņs kokvilnas gobelēns pirms miega rosinās domas par atvaļinājumu tropos!

Meklē Latvijas meistarus sava mājokļa pārvērtībām mūsu mājas lapā!

Avots: Style at home