Praktiskas Pinterest tendences, ko izmēģināt šajā pavasarī

Šķiet, ka daudziem ir gadījies tā, ka, meklējot vietnē Pinterest idejas mājas iekārtošanai, jūs ieraugāt kaut ko tik ģeniālu, bet vienkāršu, ka esat gatavs iedunkāt sevi par to, ka jums tas nav ienācis prātā ātrāk.

SKAPJA RISINĀJUMI 

Ne vienmēr jāsāk krist panikā, ja dzīvoklī neatrodas skapis, to var atrisināt vairākos veidos un viens no tādiem ir izveidot “atvērto skapi” ar dažādiem stieņiem vai piekarināmu dēli.

KĀ STILĪGI IEKĀRTOT UN SAKĀRTOT PIELIEKAMO

Domājat, ka stilīgi iekārtot pieliekamo ir muļķīgi? Padomājiet labi. Izņemot pārtiku no iepakojuma un ieliekot to vairākkārt lietojamos traukos, var ne tikai ilgāk saglabāt tos svaigus, bet arī iegūt lielāku kārtību skapī.

APAĻI SPOGUĻI

Mājai, kurā ir daudz stūrainu mēbeļu, apaļš spogulis var piešķirt individualitāti jebkurai telpai. Viennozīmīgi tā ir viena no šī gada aktuālākajām tendencēm, kuru ir vērts izvēlēties gan dzīvoklī, gan arī privātmājās.

BĀRA STŪRĪTIS

Ja uz grīdas ir maz vietas, tomēr ļoti vēlaties vietu bāram, izmantojiet šo ģeniālo ideju no Pinterest un izveidojiet to pie sienas.

ROZĀ AKCENTI

Neesat par tādiem dzirdējis? Vecīgi rozā (millennial pink) krāsa tagad ir visur. Jā, tas nozīmē, ka vannas istaba ar vintage stila rozā flīzēm atkal ir stilīga.

Aksesuāri kā dekors

Glabāt cepures uz āķīšiem pie sienas ir ideāla dizaina ideja, kas vienlaikus personificē telpu un neļauj jūsu iemīļotajiem aksesuāriem pazust drēbju skapja dzīlēs.

Avots: Elle Decor